Stále si nejste znakováním jisti? Přemýšlíte, zda je to právě pro Vás a Vaše miminko to pravé a správné?

Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili seminář, který slouží k tomu, aby jste si ujasnily, co je Program Baby Signs® a co přesně od znakování můžete očekávat. Dozvíte se, jak program vznikal, projdeme si vědecké studie a přínosy, které znakování pro děti má. Zodpovíme si otázky, kdy je právě pro Vás nejlepší čas začít, jak poznáte, že je Vaše miminko připraveno komunikovat a spoustu dalších užitečných informací.

Také se za pomoci zábavné hry naučíte 16 základních znaků. 

Ze semináře odejdete s ucelenou představou o tom:

  • co je cílem znakování
  • jak dítěti znaky představit
  • jak znaky zakomponovat do běžného dne
  • kdy začít
  • jaké má znakování pro dítě přínos

 

Komu je seminář určen a kdy se ho zúčastnit?

Seminář trvá dvě hodiny a je určený pro oba rodiče, prarodiče či jiné osoby starající se o dítě. Na seminář je možné vzít i děti.

Pokud máte o seminář zájem, doporučuji se na něj přihlásit již v těhotenství a nebo prvním půl roce Vašeho miminka. Budete tak mít dost času zpracovat informace a rozhodnout se, kdy začnete se svým miminkem znakovat. 

 

 

znakovani-468x60.png

 

Výukové materiály

Nedílnou součástí semináře jsou i výukové materiály, od kterých se také odvíjí cena kurzu.

 

 
Základní materiály
Kompletní sada
Cena kurzu včetně materiálů
499 Kč
879 Kč
 
 
 
Délka semináře
2 hod
2 hod

Pracovní sešit s pracovními listy

Brožurka velikosti A4 s výtažkem nejdůležitějších informací pro rodiče a místem na poznámky z kurzů a vzpomínky na znakování s vaším dítětem. 24 stran. Obsahuje i pracovní listy, které jsou jednotlivě přidávány ke kompletní sadě.

ano
Pracovní
listy

Přehled znaků s magnetem na lednici

Užitečná pomůcka s magnetem na lednici, která zajistí, že máte 86 nejčastěji používaných znaků stále po ruce. Znaky jsou seřazeny od A do Z na obrázkových stránkách. Ideální pro rodiče, prarodiče a ostatní, kteří o dítě pečují.

ano
ano

Kniha Průvodce pro rodiče

Praktický úvod do tématiky znakování s dětmi a stručný návod, který jednoduchým způsobem vysvětlí, jak se dorozumět s batoletem, které ještě neumí mluvit. 75 stran.

Ne
ano

Videoslovník na DVD

Obsahuje videoslovník se 100 znaky, které byly odborníky a rodiči vybrány jako nejdůležitější výrazy pro děti do 3 let. Dále obsahuje přivítání do programu Baby Signs® a ukázky toho, jak znakování vypadá v praxi.

 

Ne
ano

Sada 4 leporel pro děti

4 veselá leporela obsahující 25 znaků hodících se ke každodenním aktivitám. Děti si je snadno oblíbí a stanou se tak vítanou pomůckou při učení znaků. Obsahují témata koupání, u jídla, před spaním a zvířátka. Velikost jednotlivých leporel 10x10 cm, 14 stran.

Ne
ano

Video pro děti "Moje oblíbené znaky"

Obsahuje 6 znaků vhodných do začátku. Ve videu vystupují animované postavičky roztomilých batolat, maňásci, znakující děti a nechybí ani medvídek BeeBo™. Děti si snadno oblíbí toto zábavné video vytvořené týmem oceněným v oblasti multimediální produkce pro děti. DVD lze přehrát v češtině a angličtině.

Ne
ano