Milé maminky, milí tanínci, připravili jsme pro vás online video kurz světově nejrozšířenějšího programu znakování s mnohými materiály ke stažení, které vám poslouží jako průvodce při vaší cestě k rozvoji komunikace s vaším dítětem. Vybrat si můžete ze 3 variant, kde i ta základní vám poskytne dostatek informací k tomu, abyste mohli úspěšně znakovat. A protože nám na vašem úspěchu záleží, budete mít po celou dobu kurzu k dispozici i zkušenou lektorku pro případ, že budete mít nějaké otázky.

Pro vás i partnera

Za cenu jednoho přístupu kurz můžete sledovat i se svým partnerem, kdykoliv na to bude mít každý z vás čas. Není třeba nikam jezdit ani zajišťovat hlídání pro miminko, stačí si kurz pustit, kdykoliv najdete chvilku. Protože víme, jak náročné je najít chvilku klidu s malým dítětem, rozdělili jsme video seminář do 7 lekcí, takže ho můžete sledovat postupně i v kratších úsecích a vždy se snadno a rychle vrátite na místo, kde jste kurz opustili.

Verze Basic

Tato základní verze je vhodná pro každého, kdo se chce dozvědět vše potřebné, aby mohl úspěšně znakovat. Obsahuje kompletní video seminář, pracovní listy ke každé lekci, které shrnují celou metodu, principy a osvědčená pravidla. Získáte také přístup k video slovníku, který obsahuje 100 znaků a bonusové materiály, jako video s nejčastějšími otázkami o znakování, na které se rodiče v seminářích ptají, dále dokumenty ke stažení, jako plakátky ke znakování, a dokument, který vám usnadní zaznamenání tohohle krásného období rozvoje řeči vašeho miminka.

Pokud se rozhodnete začít s touto verzí, je možné si později verzi upgradovat za poplatek 250 Kč za každou úroveň.

Verze Plus

Verze plus obsahuje vše co verze Basic a navíc materiály, které uplatníte hlavně při praktické aplikaci programu u vás doma. Nejžádanějším produktem pro děti jsou videa Baby Signs, která byla vytvořena týmem oceněným za multimediální produkci pro děti a autorkami programu s dokonalou znalostí pozornosti a zájmů miminek a batolat. Proto jsou videa pro děti nejen zábavná, ale i edukační. V nedávné studii se ukázalo, že batolata se z těchto videí učí komunikovat pomocí znaků. Součástí této verze je video Moje oblíbené znaky obsahující 6 znaků.

Video můžete dítěti přehrát, kdekoliv máte připojení k internetu. Takže až příště budete sedět v čekárně dětského lékaře, tohle video na vašem telefonu může pomoci překonat čekání nebo zajistit klidnou jízdu autem.

Součástí jsou i 4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování 1 ke stažení s návodem, jak je zkompletovat. Témata: Náš den, Svět kolem nás, Zvířátka 1, Zima.

Jako bonus je v této verzi i záznam webináře Síla dětského poprvé z cyklu večery pro rodiče o důležitosti prvních 3 let v životě dítěte.

Pokud se rozhodnete začít s touto verzí, je možné si později verzi upgradovat za poplatek 250 Kč.

Verze Premium

Verze Premium obsahuje vše co verze Basic a Plus a navíc další video pro děti Moje první znaky obsahující 6 znaků.

Součástí jsou i 4 knížky Říkanky a zpívánky ke znakování 2 ke stažení s návodem, jak je zkompletovat. Témata: Hrajeme si, Zpíváme si, Zvířátka 2, Vánoce

Jako bonus je v této verzi i záznam webináře Dětská mysl z cyklu večery pro rodiče o důležitosti prvních 3 let v životě dítěte a o tom, jakou roli hraje vhodné prostředí.

 

znakovani-468x60.png